VIDEO Rezumatul unui meci de colectie, Real Madrid - Barcelona 2-3. Messi a adus victoria catalanilor in minutul 93

Messi a egalat in minutul 33, apoi Barca a trecut in avantaj, prin Rakitici, in minutul 73, iar James Rodriguez a egalat in minutul 85.

acum 37 luni (24 Apr 2017)

Catalanii au obtinut victoria in al treilea minut de prelungire, gratie lui Messi. Scorul afost deschis insa de Real, prin Casemiro, in minutul 28. Messi a egalat in minutul 33, apoi Barca a trecut in avantaj, prin Rakitici, in minutul 73, iar James Rodriguez a egalat in minutul 85.

In acest moment, cele doua formatii sunt la egalitate de puncte, dar Real mai are de disputat o restanta, cu Celta Vigo, in deplasare. ... Citeste intreg articolul pe adevarul.ro