VIDEO Bataie ca-n filme la un meci in Brazilia. Jucatorii celor doua echipe si-au impartit pumni si picioare

Au fost eliminati, in prima serie, patru jucatori de la Bahia, dar doi erau de pe banca de rezerve, si inca doi fotbalisti de la Vitoria.

acum 18 luni (19 Feb 2018)

In minutul 50, Bahia a egalat din penalty si la 1-1 s-a declansat nebunia. Portarul gazdelor i-a reprosat lui Vinicius, autorul golului, ca s-a bucurat ostentativ, iar de acolo lucrurile au degenerat si a inceput o bataie generala.

Cand totul parea ca se calmase si ca meciul urma sa se termine normal, fotbalistii de la Vitoria o comit cu 10 minute inainte de final. Gazdele raman in doar sase jucatori de camp si, conform regulamentului, vor pierde partida cu 0-3. ... Citeste intreg articolul pe adevarul.ro