Steaua a scapat si de grija Cupei

"Ros-albastrii" au ratat calificarea in finala, acolo unde au ajuns dinamovistii Steaua a trait o noua deziluzie in acest sezon, dupa eliminarea suferita in semifinalele Cupei Romaniei, la finalul dublei cu Dinamo.

acum 99 luni (22 Apr 2016)

"Ros-albastrii" au ratat calificarea in finala, acolo unde au ajuns dinamovistii

Steaua a trait o noua deziluzie in acest sezon, dupa eliminarea suferita in semifinalele Cupei Romaniei, la finalul dublei cu Dinamo. Dupa 0-0 in tur, "rosalbastrii" au incheiat la egalitate, pe "Arena Nationala", scor 2-2 si au spus adio competitiei.

Si cel de-al saselea episod al "Unicului Derby", din acest sezon, a fost echilibrat, dar victoriosi au fost oaspetii, care s-au calificat in finala.

Stelistii au deschis scorul in minutul 17, prin Gabi Enache, dar Alex Bourceanu a dat tot mecanismul peste cap, dupa ce l-a lovit cu cotul, in fata, pe Gnohere (43) si a fost eliminat.

Becali ameninta cu insolventa si falimentul

"Cainii" au gestionat bine avantajul si au egalat imediat dupa pauza, prin Ekeng (51).

+Ea este fiica SUPERBA a lui Mircea Rednic care se afla in aeroport in mometnul ... ... Citeste intreg articolul pe evz.ro