Simona Halep a ajuns la spital dupa meciul cu Germania. Probleme mari pentru jucatoarea noastra

Simona Halep a ajuns la spital dupa meciul cu Germania. Probleme mari pentru jucatoarea noastra

Simona s-a accidentat la glezna in timpul meciului din prima zi, cu Andrea Petkovic, dar a fortat si in meciul cu Angelique Kerber pentru a da o sansa in plus echipei noastre.

acum 91 luni (18 Apr 2016)

Simona s-a accidentat la glezna in timpul meciului din prima zi, cu Andrea Petkovic, dar a fortat si in meciul cu Angelique Kerber pentru a da o sansa in plus echipei noastre. S-a umflat putin, trebuie sa ma recuperez si sa vad ce tratament trebuie facut pentru picior", a explicat Simona.

Halep ar trebui sa ia startul saptamana aceasta la Stuttgart, unde este cap de serie numarul 4 si intra direct in turul II, dar prezenta ei acolo e pusa acum sub semnul intrebarii. ... Citeste intreg articolul pe adevarul.ro