Romania Under 19 s-a calificat la Turul de Elita, dupa ce a invins si Rusia

Romania Under 19 s-a calificat la Turul de Elita, dupa ce a invins si Rusia

In urma acestei victorii, tricolorii s-au calificat la turul de elita si, daca Gibraltar nu realizeaza o surpriza in fata Greciei, echipa noastra va fi sigura de primul loc in grupa 10, cu o etapa inainte de incheierea calificarilor.

acum 80 luni (11 Nov 2017)

In urma acestei victorii, tricolorii s-au calificat la turul de elita si, daca Gibraltar nu realizeaza o surpriza in fata Greciei, echipa noastra va fi sigura de primul loc in grupa 10, cu o etapa inainte de incheierea calificarilor.

In ultima partida, tricolorii vor intalni reprezentativa similara a Gibraltarului, partida programata marti, 14 noiembrie, de la ora locala 16:00, pe stadionul Pankritio din Heraklion. ... Citeste intreg articolul pe adevarul.ro