REGHE, print al Arabiei. Seicii, la picioarele lui. I-au daruit deja un Rolls, acum ce-i mai dau?

Al Hilal a invins in deplasare, pe terenul lui Al Fateh, cu 2-1, meciul fiind decis in minutul 84 de autogolul unui jucator al gazdelor: Rabeaa Sefiani.

acum 113 luni (24 Sep 2014)

Cu toate ca succesul a fost obtinut tarziu, Al Hilal a avut un debut perfect de partida: Salem Al Dawsari a deschis scorul in minutul 6 al meciului, dintr-o pasa venita de la Pintilii.

Cu 16 puncte, formatia lui Reghe a urcat provizoriu pe locul 1 al clasamentului din Arabia Saudita. Al Nasr si Al Ittihad ocupa urmatoarele doua locuri ale clasamentului, ambele cu maximum de puncte dupa primele 5 etape, cu 15 puncte, si cu un joc mai putin disputat. ... Citeste intreg articolul pe realitatea.ro