Prima zi a Jocurilor Olimpice de la Rio. Programul sportivilor romani

Programul sportivilor romani in prima zi la Jocurile Olimpice de la Rio: ora 15:00 (ora ROMANIEI) Ana Maria Branză-Popescu scrimă spadă individual calificări Carioca Arena 3 ora 15:00 Simona Gherman scrimă spadă individual calificări Carioca Arena 3 ora 15:00 Simona Pop scrimă spadă individual calificări Carioca Arena 3 ora 15:30 Daniela Dodean Monteiro tenis de masă tur 1 Rio Centro Pavillion 3 ora 15:30 Eliza Samara tenis de masă tur 1 Rio Centro Pavillion 3 ora 15:30 Sergey Tvetcov ciclism şosea finala Flamengo Park ora 15:45 Adrian Crişan tenis de masă tur 1 Rio Centro Pavillion 3 ora 15:45 Ovidiu Ionescu tenis de masă tur 1 Rio Centro Pavillion 3 ora 16:00 Monica Ungureanu judo 48 kg calificări Carioca Arena 2 Barra ora 16:30 George Palamariu, Cristi Pirghie cantoj 2- calificări Lagoa Stadium ora 16:30 Marian Drăgulescu gimnastică individual compus calificări Rio Olimpic Arena, Barra Citește și: FOTO+VIDEO.

acum 74 luni (6 Aug 2016)

Programul sportivilor romani in prima zi la Jocurile Olimpice de la Rio:

ora 15:00 (ora ROMANIEI) Ana Maria Branză-Popescu scrimă spadă individual calificări Carioca Arena 3

ora 15:00 Simona Gherman scrimă spadă individual calificări Carioca Arena 3

ora 15:00 Simona Pop scrimă spadă individual calificări Carioca Arena 3

ora 15:30 Daniela Dodean Monteiro tenis de masă tur 1 Rio Centro Pavillion 3

ora 15:30 Eliza Samara tenis de masă tur 1 Rio Centro Pavillion 3

ora 15:30 Sergey Tvetcov ciclism şosea finala Flamengo Park

ora 15:45 Adrian Crişan tenis de masă tur 1 Rio Centro Pavillion 3

ora 15:45 Ovidiu Ionescu tenis de masă tur 1 Rio Centro Pavillion 3

ora 16:00 Monica Ungureanu judo 48 kg calificări Carioca Arena 2 Barra

ora 16:30 George Palamariu, Cristi Pirghie cantoj 2- calificări Lagoa Stadium

ora 16:30 Marian Drăgulescu gimnastică individual compus calificări Rio Olimpic Arena, Barra

Citește și: FOTO+VIDEO. A inceput cea de-a 31-a ediție a Jocurilor Olimpice

ora 16:30 Andrei Muntean gimnastică individual compus calificări, Rio Olimpic Arena, Barra

ora 16:45 Irina Begu tenis simplu tur 1 Olympic Tennis Centre

ora 16:45 Monica Niculescu tenis simplu tur 1 Olympic Tennis Centre, Barra

ora 16:45 Florin Mergea / Horia Tecău tenis, dublu, tur 1 Olympic Tennis Centre, Barra

ora 16:45 Raluca Olaru / Andreea Mitu tenis, dublu, tur 1 Olympic Tennis Centre, Barra

ora 21:30 Monica Ungureanu judo, cat.48 kg, recalificări şi finale Carioca Arena 2, Barra

ora 22:00 Ana Maria Branză Popescu scrimă, spadă, individual, semifinale şi finală Carioca Arena 3

ora 22:00 Simona Gherman scrimă, spadă, individual, semifinale şi finală Carioca Arena 3

ora 22:00 Simona Pop scrimă, spadă, individual, semifinale şi finală Carioca Arena 3

ora 01:... Citeste intreg articolul pe romanialibera.ro