Gica Hagi, victorios pe terenul lui Dinamo: Am confirmat ca suntem o echipa puternica

Echipa FC Viitorul a invins, sambata, in deplasare, cu scorul de 2-1 (0-1), formatia Dinamo Bucuresti, intr-un meci din etapa a XXII-a si s-a distantat la cinci puncte in fruntea clasamentului.

acum 42 luni (5 Feb 2017)

Meci foarte greu, am venit tarziu din cantonament. ne-am sufocat in prima repriza, dar in partea a doua am jucat mai bine. Dinamo a fost mai buna in primele 60 de minute, dar in ultima jumatate de ora s-a vazut ca suntem bine pregatiti.

Golurile invingatorilor au fost marcate de Boli '64 si Fl.

In urma acestei victorii, FC Viitorul este prima echipa care si-a asigurat participarea in play-off, informeza News.ro. ... Citeste intreg articolul pe adevarul.ro