FC Zurich - Steaua 0-0: inca o rusine pentru Reghecampf. Rusescu si-a "ingropat" fosta echipa

FC Zurich - Steaua 0-0: inca o rusine pentru Reghecampf. Rusescu si-a

Elvetienii si-au atins scopul si cum in celalalt meci al grupei, Osmanlispor a invins, surprinzator, pe terenul celor de la Villarreal, calificarea Stelei tine de acum de domeniul SF.

acum 88 luni (4 Nov 2016)

Bucurestenii au avut cea mai mare ocazie din prima repriza, De Amorim trimitand mult peste, singur din mijlocului careului. A fost singura faza notabila din primele 45 de minute. A doua repriza a fost la fel de slaba, dar FC Zurich a lasat impresia ca e in controlul meciului din punct de vedere tactic si, per ansamblu, multumita cu remiza. Elvetienii si-au atins scopul si cum in celalalt meci al grupei, Osmanlispor a invins, surprinzator, pe terenul celor de la Villarreal, calificarea Stelei tine de acum de domeniul SF. Introdus pe teren in minutul 73 al meciului Villarreal - Osmanlispor, atacantul roman a punctat doua minute mai tarziu si a adus victoria turcilor. Grupa L FC Zurich - Steaua 0-0 Villarreal - Osmanlispor 1-2 Clasament: 1. Steaua 3p Etapa viitoare (24 noiembrie): Steaua - Osmanlispor, FC Zurich - Villarreal ... Citeste intreg articolul pe adevarul.ro