Becali, in stare de soc: Acuze grave la adresa echipei sale dupa o prima repriza jalnica la Ovidiu

Gigi Becali e un om care vorbeste toata ziua la televizor, insa, sambata seara, dupa ce s-a intamplat la Ovidiu, in meciul cu Viitorul, patronul FCSB cu greu si-a gasit cuvintele.

acum 13 luni (22 Apr 2018)

Gigi Becali e un om care vorbeste toata ziua la televizor, insa, sambata seara, dupa ce s-a intamplat la Ovidiu, in meciul cu Viitorul, patronul FCSB cu greu si-a gasit cuvintele. Intr-o interventie telefonica la Digi Sport, dupa un 2-2 cu Viitorul, partida in care FCSB a fost surclasata in primele 45 de minute, Gigi Becali a lansat o serie de acuze grave la adresa jucatorilor sai. *In prima repriza, m-am gandit ca au mancat ceva, au avut ceva in mancare. Bine, si Viitorul era intr-o forma... Daca cineva nu stia care e situatia, spunea: "Astia sunt blat, dom'le. Daca juca si era in forma asta si juca si Matan...Dar Viitorul n-a fost deloc in forma cu CFR. Nu ma gandesc la altceva, Doamne fereste. *Daca te bate CFR acasa, inseamna ca nu meriti (n.r. Stati sa vedem, daca ei castiga la Iasi. Clujul nu e o echipa slaba, cu care sa jucam din elan si sa castigam. E adevarat ca avem prima sansa, jucam acasa si n-avem presiune foarte mare. Nu ne mai permitem sa mai facem un egal, in rest. ... Citeste intreg articolul pe adevarul.ro