VIDEO Faza amuzanta la Indian Wells: Simona Halep a crezut ca s-a terminat meciul, dar scorul era doar 5-3!

Simona Halep a trecut cu un dublu 6-4 de Karolina Pliskova si s-a calificat in sferturile de finala ale Indian Wells, dupa un meci in care i-a iesit o noua lovitura de senzatie.

acum 109 luni (18 Mar 2015)

Usor distrata, ea a recunoscut la final ca nu stie cu cine joaca, desi Navarro o batuse de ceva vreme pe Heather Watson, din Marea Britanie. La 4-3, ea a castigat pe propriul serviciu si s-a indreptat spre fileu pentru a da mana cu adversara, crezand ca meciul e terminat.

Sarapova si Bouchard, eliminate de la Indian Wells. Ce jucatoare din Top 10 mai sunt in cursa pentru trofeu

VIDEO Faza cu Simona Halep, de la minutul 26.30 ... Citeste intreg articolul pe adevarul.ro